Star Wars Game Centrum

SWGC
 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy
Star Wars Game Centrum se představuje v nové verzi
04.10.2008 00:00 | Autor: C.I.S.I.

Mnozí z vás v posledních dnech/měsících jistě zpozorovali, že zdejší stránky nejsou aktualizovány a vůbec tak nějak se na ně z vysoka kašle. Co si budeme nalhávat, z naší strany to byla bída, protože jsme prostě neměli čas. Nicméně dnes je tomu jinak a udělali jsme několik radikálních změn a vylepšení.

Jata zdárně dokončil nový design, který jsme aplikovali, a výsledek můžete vidět sami. Líbí se vám? Nám rozhodně ano. Zrušili jsme sekci "krátké zprávy", jelikož jsme v ní nenašli skoro žádné využití a zbytečně nám překážela. Použili jsme nové řazení her, které teï není v pravé části stránky, ale nahoře v posuvném modulu, kde si vždy najdete vámi hledaný kousek. V kinech momentálně běží pilot k animovanému seriálu The Clone Wars a včera v noci už byly odvysílany na stanici Cartoon Network první dva díly. Jenže nám neunikla informace, že LucasArts chystají hned dvě herní adaptace, čili jsme zřídili příslušnou sekci, kterou naleznete zde. Jata pro vás dále udělal i sekci Jedi Academy , za což mu patří můj velký dík. Zaktualizovali jsme shop (nyní i pro next-gen konzole), změnili jsme menu u jednotlivých her, mezi obrázky můžete pohodlně projíždět díky indexování a chystáme se více podporovat FÓRUM.

V momentální chvíli si možná všimnete několika nevyladěných věcí, ale buïte si jisti, že stránky pečlivě kontrolujeme a pravidelně opravujeme. Brzy očekávejte pravidelný nášup novinek (tento měsíc má dojít k oznámení KotOR MMO) a také se chystáme doplnit obsah tam u různých her. Třeba aktuální The Force Unleashed si o to přímo říká, proto aspoň mrkněte do bohaté galerie videí.

Inu, my jsme spokojeni. A co vy?

 

Komentáře k novince
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici osm:
 

Zatím ľádné komentáře.