Star Wars Game Centrum

SWGC
 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy
Vzestup a pád Star Wars Galaxies - ohlédnutí za historií hry
12.12.2009 02:25 | Autor: Dromedarr

Konečně jsem se rozhodl napsat článek, který jsem už dlouhou dobu plánoval. Když už nás o to žádají čtenáři zde na webu, tak je asi ten správný čas. Je to taková rekapitulace počínání MMORPG Star Wars Galaxies v průběhu let. Proč, kdy a jak zapadla? Co se s ní bude dít dál a proč už nikdy nebude na výsluní žánru. To vše jsem se pokusil objasnit a doufám, že tím odpovím na vaše otázky. Článek naleznete zde.
Komentáře k novince
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici osm:
 
   
5.

Fluke - 12.12.2009 | 18:32

Foxien: s tím mám taky občas dost problém, ano je důležitá hratelnost, ale stará grafika se na fullHD displeji velmi špatně projevuje, už díky technologii LCD a vysokému rozlišení, a když jsou herní lokace, tak nějak prázdné (zejména u starších 3D her, 2D tím často netrpěli), tak to člověka dokáže odradit.

4.

Foxien - 12.12.2009 | 17:39

Taky musím pochválit članek fakt dobře udělaný a vubec sem netušil že to bylo z swg tak zlí. taky jsem ho na par dní vyzkoušel ale moc mě to nechytlo protože sem hodně založenej na kráse grafiky

3.

Darth Adamus - 12.12.2009 | 14:56

Já hrál SWG asi před dvěma měsíci (jenom 14 denní trial a hrál jsem ho asi jenom týden protože mě to pak už nebavilo). Hodně hráčů bylo akorát v Mos Eisley jinak když jsem tak prozkoumával terén tak tam moc lidí fakt nebylo. Ale na Tatooinu byl můj nejlepší moment kraytští draci na to nezapomenu. Když jsem se dostal poprvé na Naboo tak jsem tam nepotkal ani nohu, na Corelii to už bylo lepší. Pak jsem si také koupil letenku na Mustafar ale tam jsem už neodletěl protože mě to fakt přestalo bavit. Taky se mi líbylo když jsem se proháněl ve vzášedle po Tatooinských pouštích. Celkem jsem nakonec vystřídal 3 vozítka . Jinak jsem skončil asi na nějakým 17. levelu. Celkem jsem byl s tou hrou spokojený ale v dnešní době to začínat hrát podle mě nemá cenu. Pěkný překlad Drome, konečně jsem se dozvěděl proč to takhle skončilo.

2.

Netron18 - 12.12.2009 | 14:34

No poprvé jsem hrál SWG v 2008, takže nevím jaké to bylo před tím. Ale jak jsem to hrál tak jsem se vážně cítil jako v Star Wars světě, ani nebylo moc vidět, žeby tam bylo málo hráčů, podle mně atmosféru nejvíc kazí hráčská města, která z Tatooinu udělala Coruscant. Nikdy nezapomenu na západ slunce nad Mos Eisley.

1.

Fluke - 12.12.2009 | 10:13

Pěkný článek