Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: The Old Republic

» Parťáci

Každý Star Wars hrdina potřebuje svého parťáka. Han měl Chewieho, Luke měl R2-D2 a dokonce i Jabba Hutt měl jakousi křepčící ještěro-opičku Salacious B. Crumb. Tyto charaktery pomůžou hráči vylepšit jeho slabé a silné stránky a dobrá společnost bude pro všechna ta epická dobrodružství potřeba. A nesejde na tom, zda jsou to zdatní bojovníci, přátelé, vtipálci či pouze flirtující jedinci, vždy vám budou skvělou oporou.

Ve Star Wars: The Old Republic se k vám připojí hned několik různých postav. Jedni prostě jen hledají dobrodružství, jiní zase touží po bohatství a další například k vám připojí kvůli skryté motivaci, kterou prozatím neznáte a zjistíte ji až v průběhu hry. Po vašem boku se tak mohou objevit inteligentní droidi, piráti, čestné princezny a všechna další stvoření ze světa Star Wars. Jakmile se pustíte do cestování napříč galaxií, vaši společníci vás budou informovat o aktuálním dění, důležitých místech, které by stálo za to navštívit, či jen prostě prohodí nějaký ten komentář - to vše budou dělat podle jejich úsudku a názoru. V případě nesouhlasu klidně zkusí změnit vaše rozhodnutí a jen vaše činy rozhodnou o tom, zda budou vaši parťáci vašimi přáteli, láskami či nepřáteli!

Hned na začátku hry jednoho takového parťáka dostanete a postupem času přibudou další. Po nějaké době vaší spolupráce se stanou nejen silnějšími, ale také vám dokážou nabídnout unikátní questy a odměny. Netřeba pak dodávat, že celou vaši posádku budete moct vybavit vlastním vybavením.

Čím více se bude váš tým rozrůstat a vyvíjet, tím více možností, strategií a taktických příležitostí se odemkne. Kdo vám například pomůže v „Kobce“ na planetě Belsavis a bude vám hlídat záda? Vyberete si neohroženého vojáka, který nepřátelům nedopřeje ani trochu klidu, anebo skvělého bojového medica, jenž udrží každého naživu? Nebo snad dáte přednost Astromechovi s počítačovými dovednostmi, který může být vaší jedinou nadějí na úspěšné dokončení mise? Tohle je pouze zlomek toho, jaké rozhodování na vás při putování ve Star Wars: The Old Republic čeká. A nezapomínejte, že každé rozhodnutí bude mít na vaše parťáky dopad. Ať už v dobrém či ve zlém.  

Vyberte si svého parťáka:

Komentáře
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici pět:
 

Zatím ľádné komentáře. Buďte první.