Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: The Old Republic

» Planety » Corellia

 Symbol svobody

Jedna ze zakládajících členů Galaktické Republiky, Corellia je jedno z nejživějších obchodních center v galaxii s nejvyšším strategickým významem. Je též rodnou planetou mnoha významných republikových ekonomů, politiků a vojenských vůdců. Zatímco Coruscant je symbolem republikové síly a tradice, Corellia je praktickou ukázkou vynalézavosti a respektu vůči osobní a ekonomické svobodě.

Hlavní město Corellie - Coronet City - je zářným příkladem velkého průmyslu, které přitom dbá na životní prostředí. Corelliané se rozhodli zachovat krásu svého světa v samotném srdci města v podobě velkých parků. Jenže pod tímto krásným obalem je vše jinak. Pod povrchem má hlavní slovo korupce. Velké firmy si kupují politiky a většina občanů to přehlíží, protože z toho prosperují.

Přestože Corellia byla jedním ze zakládajících členů Galaktické Republiky, nejsou její občané k Republice moc loajální. To je důvodem, proč se už přestali ignorovat zvěsti o tom, že Impérium má ve vládě značný vliv. Jenže nic nebylo potvrzeno ani vyvráceno, a tak komunikace mezi Republikou a Corellí pomalu utichá.

  

Obrázky z Corellie nám ukazují rozsáhlou devastaci města po teroristických útocích. Někteří občané se obávají, že situace za chvíli může přerůst v katastrofu, a tak Corellii opouští. Nicméně Republika se i přesto snaží planetě poskytovat ochranu, která je pro ni tak důležitá, kvůli vlastní infrastruktuře, kultuře, a strategickému zájmu ve válce s Impériem.

 

ASTROGRAFICKÝ REGION: světy Jádra
LOAJÁLNOST: Republika
STATUS: Zvěsti o zásahu Impéria do politiky planety
TERÉN: Obrovské moderní města
KLÍČOVÁ FAKTA: Produkce vojenské techniky

 

Komentáře
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici pět:
 

Zatím ľádné komentáře. Buďte první.