Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: The Old Republic

» Planety » Nar Shaddaa

 Pašeracký měsíc

Jedno z nejživějších a nejnebezpečnějších míst v galaxii. Nar Shaddaa je rozlehlé město, kde všechno má svojí cenu. Převážně dominuje černý trh, který zajistil, že tento měsíc je celý prohnilý korupcí a plný pašeráků. Za zdmi budov jsou bossové podsvětí a rozhodují o dění tohoto světa. Huttové se snaží zaujmout jak Republiku, tak i Sithy, aby jim prodali své zboží z černého trhu.

Útroby Nar Shadda skrývají nejtemnější tajemství galaxie. Ve snaze o výrobu pokročilejších technologií jsou často prováděny nebezpečné experimenty na lidech. Uprchlíci se zde ukrývají před zákonem po spáchání odporných zločinů vůči Republice. Zatímco horní patra jsou pro návštěvu této planety zajímavé, spodní patra tohoto měsíce ukrývají zlo a nebezpečí.

Daleko v minulosti, byla Nar Shaddaa používána jako uprchlický tábor pro Evoky. Po Jedieské občanské válce před 300 lety začali chytat rytíře Jedi. Když byla válka, většíně planet to přineslo krach, ale na Nar Shaddaa to bylo naopak. Zatímco většina nabízela oddanost Sithům, nebo Republice. Na Nar Shadda si uvědomili, že větší zisk budou mít, když budou obchodovat s oběma stranami.

  

ASTROGRAFICKÝ REGION: Huttský prostor
LOAJÁLNOST: neutrální, řízené Hutty
STATUS: Válka ji nahrává do karet
TERÉN: Velká města a špinavá doupata
KLÍČOVÁ FAKTA: Kvůli předpisům Republiky tady testuje mnoho společností své výrobky

 

Komentáře
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici pět:
 

Zatím ľádné komentáře. Buďte první.