Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: The Old Republic

» Planety » Quesh

 Jedovaté plyny, které vycházejí z planety Quesh, jí dělají jednou z nejnebezpěčnějších, a taky jednu z nejvzácnějších planet galaxie. Kromě toho je to také místo, kde se odehrála spousta bitev mezi Republikou a Impériem. Přestože chemikálie na Queshu jsou pro většinu životních forem smrtící, můžou se z nich také vytvořit silné ingredience a získat bohatsví tomu, kdo je má pod palcem.

Quesh byl objeven Republikou během první války. Vědci jej opustili ihned poté, co detekovali jedovatý obsah atmosféry. O několik let později se mladý chemik prohrabával starými daty a objevil pravý potenciál tohoto plynu. Tento plyn se dá totiž využít jako primární složka pro výrobu léčiv, vylepšení koncentrace a reflexů.

Pokud by Republika objevila způsob, jak tyto chemikálie zpracovat, přineslo by to nový zdroj přijmů, v době kdy jej nejvíce potřebuje. Nakonec se to republikovým inženýrům povedlo a syntetizovali tuto látku. Byli nuceni hledat pomoc u nepříliš oblíbených Huttů, kteří zprvu nechtěli pomoci. Tři rodiny Huttů však odstoupily od Impéria pod podmínkou, že ze zisků dostanou férový podíl.

  

Během jedné dekády tak Republika investovala do Queshu mnoho financí a lidských obětí, ale vyplácelo se jim to. Bohužel i přes velkou snahu udržet dělnické práce v tajemství se to nepodařilo a Sithové to zjistili. Přišli i na dohodu mezi Republikou a Hutty. Sithové tak Hutty zavrhli, zaútočili na Quesh a snažili se Republiku odpojit od velkého zdroje přijmu.

Nyní se Republika snaží chránit své investice a svou nešťastnou dohodu s Hutty.

 

ASTROGRAFICKÝ REGION: Huttský prostor
LOAJÁLNOST: Republika
STATUS: Impérium se snaží narušit těžící plány Republiky
TERÉN:
Toxické bažiny a močály
KLÍČOVÁ FAKTA: V atmosféře se vyskytují přirozené chemikálie, jež jde později využít k výrobě adrenalů.

 

Komentáře
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici pět:
 
   
1.

c.i.s. - 12.03.2011 | 07:48

tohle je krasna planeta