Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: The Clone Wars

» Jedi Alliance

Star Wars: The Clone Wars – Jedi Alliance je po Lightsaber Duels druhou hrou do mlýnku, kterou se budou moci naopak kochat majitelé Nintenda DS, pro něž přichystalo LucasArts Singapore několik zajímavých věcí. Celou hru budete využívat spolupráce dvou rytířů Jedi, čehož dosáhnete opět intuitivním ovládáním této kapesní konzole. Na začátku každé mise si vyberete dvojici rytířů a budete se snažit objevovat nové speciální údery a kreace. Na této hře vývojáři úzce spolupracují s autory animovaného seriálu a chtějí tak výsledný zážitek umocnit věrným převedením seriálu do herní podoby.

 

 

Star Wars: The Clone Wars – Jedi Alliance v bodech;

- Hra nabídne kampaň čerpající především z dějové linky seriálu, exkluzivně na Nintendo DS.

- Vytvořte si svou vlastní „dream team“ smícháním zkušených mistrů a ctižádostivých padawanů Jedi. Jako příklad uveïme Obi-Wana Kenobiho s Anakinem Skywalkerem, nebo Mace Windu s Ahsoka Tano.

- Vytvořením pouta mezi dvěma rytíři získáte silnější útoky a schopnosti. Mise je možné opakovat s jinými postavami, čímž si můžete odemknout nové lokace a další zamčené tajné věci.

- Možnost hrát s přáteli přes Wireless.

- Všechny pohyby, boje se světelnými meči a doslova filmové akční sekvence v klasickém DS stylu ovládání.

Oba tituly se objeví souběžně se seriálem ještě letos na podzim a spolu se Star Wars: The Force Unleashed navrátí Hvězdné války na herní pole. PC hráči to obrečí a s nadějí budou vyhlížet KotOR III

Upozornění: Tento můj článek vyšel původně herním serveru Hratelně.cz - kompletně celý si ho můžete přečíst zde

Komentáře
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici pět:
 

Zatím ľádné komentáře. Buďte první.