Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: The Clone Wars

» Lightsaber Duels

Lucasfilm připravuje na tento podzim nový animovaný seriál Star Wars: The Clone Wars, jenž odstartuje samotným filmem přímo v kinech (ten je v momentální chvíli už i v našich kinech). Při této příležitosti se v LucasArts chystají hned dva nové herní tituly na motivy tohoto seriálu. Jeden se objeví na Nintendo Wii (Lightsaber Duels), druhý naopak na Nintendo DS (Jedi Alliance).

První z dvojice her se jmenuje Star Wars: The Clone Wars – Lightsaber Duels a jak už název napovídá, hlavním aspektem zde budou souboje se světelnými meči. Prožijeme si veškeré důležité bitvy ze seriálů a dostane se i na slavné potyčky z filmů (chybět rozhodně nebudou duely Obi-Wan vs. Grievous či Anakin vs. Hrabě Dooku). Revoluční ovládání Nintenda Wii dá SW fanouškům konečně možnost použít Wii Remote jako světelný meč. Na tuto příležitost už všichni čekají dlouho, a jelikož se tato varianta ovládání k tomu přímo sama nabízela, nebyl pochyb o tom, že LucasArts nenachystá pro Wii speciální Star Wars hru. Nyní se tak stalo a nejen fanoušci mají důvod k radosti.

Star Wars: The Clone Wars – Lightsaber Duels v bodech;

- Podíváme se na známá místa (Tatooine, Teth) jak z chystaného animovaného seriálu, tak z hraných filmů (Nová trilogie).

- Wii Remote využijeme jako světelný meč, přičemž do druhé ruky si přihodíme nunchuck, jenž nám poslouží k používání Síly, kterou disponují rytíři Jedi. Vznikne tak šance vytvářet si vlastní smrtící kombinace a údery, které pak na vlastní kůži pocítí váš nepřítel.

- Na výběr několik postav z řad hrdinů a padouchů. Na straně jedné Anakin Skywalker či nováček Ahsoka Tano, na straně druhé Generál Grievous, nebo Asajj Ventress (známá z původních Clone Wars). Každý s vlastním bojovým stylem a s vlastními speciálními dovednostmi.

- Využijte okolí ke zničení nepřítele: pomocí Síly srazte dolů např. pilíř, který následně hodíte na protivníka.

Star Wars Clone Wars: Lightsaber Duels vyvíjí Krome Studios exkluzivně pro Nintendo Wii a nutno dodat, že tito manící vyvíjí pro tuto konzoli i Star Wars: The Force Unleashed.

Upozornění: Tento můj článek vyšel původně herním serveru Hratelně.cz - kompletně celý si ho můžete přečíst zde.

Komentáře
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici pět:
 
   
1.

Liway - 09.10.2010 | 15:59

Ahoj nikde tu hru nemuzu sehnat bud pisou ze uz neni skladem nebo ji vubec nemaj. Nemate nekdo pls nejakej link na objednani dik