Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: Knights of the Old Republic

» Hodnocení

Naše hodnocení hry:

Hru Star Wars Knights of the Old Republic bych hodnotil jako jednu z nejlepších RPG vůbec. Má skvělou hratelnost, velmi pestrý a dokonalý svět, možnost jít si svou vlastní cestou a nakonec i skoro úplnou bezchybnost. Lepší RPG budete jen těžko hledat. Jediné, co Vám někdy může pěkně procvičit Vaši trpělivost, jsou neustávající dialogy a promlouvání s ostatními postavami, zvláště s těmi, co nemluví Basicem. Trpělivost je vlastnost každého dobrého Jedi nebo zlého Sitha.

ObiSkyWalker (ondra.gersl@seznam.cz)

Hodnocení ostatních společností:

Hodnocení BonusWebu: 90 - 91%
Hodnocení Tiscali Games: 97%

Hodnocení hry od ostatních hráčů

Jako fanda Hvězdných Válek jsem zprvu nedoufal že tato hra bude tak skvělá. Odehrávala se totiž v jiné době než ty filmové a myslel jsem si že z toho nic nebude.KOTORA jsem hrál až po dlouhé době jeho vydání,ale na zážitek který sem měl při jeho hraní nezapomenu. Jednoznačně nejlepší RPG co jsem hrál. Skvělý příběh, grafika taky dobrá, možnosti, a taky hudba, i když nebyla od Johna Williamse, byla přesto dobrá a do celé hry skvěle zapadala. Není co dodat. Pokud bych měl dávat v procentech hodnocení tak je to 92%.

Trevor (MatthewVojacek@seznam.cz)

Star Wars: KOTOR se řadí nejen pod nejlepší RPG hru na světě ale pro mě je to nejlepší hra vůbec, výborný děj,grafika,postavy,hratelnost a možnosti.Hru jsem dohrál celkem 11x průměrný herní čas tak 20hodin a stále mi to baví. Nikdy jsem se o Star Wars moc nezajímal ale tato hra si opravdu vysloužila muj obdiv. Příběh mi vyráží dech a to herní provedení po všech stránkách je unikátní. Moje hodnocení je 99,9%, jelikož mi vadí jedna věc a to sice věc která se vyřešila v druhém díle což je ukazování skřínek atd. jestli jsou pln nebo jsem je už vybral.

Rimmer (RimmerArnoldJ@seznam.cz)

Recenze hry Star Wars Knights of the Old Republic:

Recenze BonusWebu
Recenze Tiscali Games

Můžete napsat své vlastní hodnocení hry na e-mail a může tu být zveřejněno (prosím nezasílejte kopie nebo předělávky nevlastních recenzí).