Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: Knights of the Old Republic

» Profil Hry

 Star Wars Knights of the Old Republic byla v roce 2003 vlajkovou lodí nastupujících 3D RPG her, a hlavně zcela nový herní SW svět odehrávající se tisíce let před filmovou trilogií, který dostal značku Star Wars znovu na herní vrchol, a umožnil prožít vlastní vesmírné dobrodružství. Ze samotného herního konceptu KotORu těží studio Bioware dodnes. Mezi hlavní devizy hry patří morálka představující vaši náklonnost k temné nebo světlé straně Síly, atmosféra, či kvalitní dabing NPC postav. Hra se odehrává čtyři tisíce let před vznikem Palpatinova Impéria, kdy se dva padlí Jediové Malak a Revan prohlásí za Sithy a se svou záhadně získanou flotilou rozpoutají válku s Jedii a Republikou. Vy se ujímáte postavy sloužící na republikovém křižníku, který převáží velmi důležitou Jedi schopnou rozhodnout výsledek války, a tento křižník je právě pod útokem sithské armády.

 Hra nejdříve vyšla exklusivně na tehdejší konzoli Xbox, až po necelém půl roku pro PC na platformě Windows a Mac. U kritiků zaznamenala obrovský úspěch a skoro maximální hodnocení. Získala spoustu ocenění a stala se hrou roku na mnoha prestižních herních serverech, že si získala i srdce zákazníků dokazují prodeje přes milión kusů jen na Xboxu. Na druhou stranu, hra také proslula svou technickou náladovostí na PC, která dala zapotit mnoha hráčům.

 

 VÝVOJ: Bioware Corp.
 ŽÁNR: Akční RPG pro jednoho hráče
 DATUM VYDÁNÍ: 15. července 2003, 19. listopadu 2003 (PC)
 PLATFORMY: Xbox, Microsoft Windows, Mac OS X
 NÁROKY: DirectX 9.0b, Radeon 9800 a novější, GeForce FX a novější
 INSTALACE: 4GB na HDD

 


Komentáře
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici pět:
 

Zatím ľádné komentáře. Buďte první.