Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: Knights of the Old Republic

» Sithové

Článek napsal Darth Verdox

Historie

Někdy na počátku stál sith nejmocnější ze všech, dokázal ovlivnit midichloriany, ovlivnit život. Svého učedníka naučil alespoň zlomku této síly a ten ho zabil ve spánku. Zkuste zapátrat v paměti a zjistit jestli jsme o tomto učeníkovi už někde neslyšeli! Poté byl chvíli klid až se najednou objevil Darth Marka Ragnos, Ajunta Pall, Tulak Hord atd. Tehdy byl skutečný rozkvět Sithů. Nějáká neklidná duše stihla vymyslet cosi jménem Lightsaber a opravdová sranda byla když šel vyzkoušet na republice za hyperprostorové války. Ragnos zemřel a nějáký ten drobek síly zbyl pro Nagu Shadow a Luda Kreshe. Až se světelné meče začaly vyrábět hromadně, Tulak Hord naspořil pár kreditů a koupil si prototyp. Jelikož se Sithové trošku rafli, mohu vás ubezpečit že teï klidně odpočívají v bezpečí Korribanu. Započal příběh s Revanem a Trayou.

Zatím co Revan podporoval rozvoj republiky Traya se stáhla do pozadí a čekala. Pořád ale nechápu proč to všechno s Exile, Sionem, Nihilusem a Revanem, vždyť si to mohla ulehčit a skočit z okna. Víme jak to s tou ježibabou nakonec dopadlo a poničenému řádu Jedi se začala vracet síla ať už byl Exile jakýkoliv. Jediové se dostali až do podoby jakou známe z epizod 1-3. Tehdy pod velením mistra Yody prohnali Sithy a nějakou dobu o nich neslyšeli.Zanedlouho si jeden nenechavý důchodce nedal pokoj a naučil se od svého mentora udělátku nazvanému Temná strana. Začal pracovat v senátu a zařídil si věci po svojem. Díky ochotě píli a trpělivosti se mu začalo dařit. Ze skromných začátků obchodní federace to dotáhl na Intergalaktické impérium. Ze senátora kancléř, z kancléře za dobrovolnou pomoc klonů republiky císař "Darth Sidious". Ovšem nic by se tak skvěle nevydařilo bez malé pomoci Anakina Skywalkera"Darth Vadera". Yodovi se nejpíš udělalo z Palpatynova vzhledu špatně a tak utekl na Dagobah.

Impérium excelovalo, dvojčata Skywalkerovi byla rozdělena a život šel dál. Porážka Impéria byla pro Luka a povstalce tvrdým oříškem, ale zvládli to s rezervou. Zbytky Impéria nazvané Remnant si ne a ne dát pokoj a začali podnikat proti republice. Pod vedením Darth Jereca, který byl brzi svrhnut bývalým přívržencem Remnantu Kylem Katarnem získali zase o něco víc kladných bodů. Na Jerecovo místo nastoupil Darth Desann se svou učednicí Tavion. Tehdy bylo vynalezeno o něco cíve věcí: cortosis armor-odolný proti lightsaberům,umělé vkládání síly do živých objektů a remnanté také postavili novou loï , které se naštestí za asistence Kyla Katarna nepodařilo zničit novou základnu Jedi na Yavinu 4. Katarn dostal titul mistra Jedi a vytrénoval skvělého studenta Jadena Korra. Narozdíl od Darth Desanna Tavion přežila.

Na Korribanu se pokusila s nesmírným množstvím síly vzkřísit Darth Ragnose, byla zastavena rytířem Jedi Jadenem Korrem, ten se zadlužil Nové republice a stal se platným členem nové rady Jedi, ve které měl hlavní slovo Luke. V galaxii opět zavládl mír.

Komentáře
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici pět:
 
   
1.

zdenda - 11.12.2010 | 09:14

dobrá hra ale párchyb to vá